Bezplatné ebooky

Jak na...

Business jménem trading

Stavíme byznys jménem trading I.

Trading, nebo-li aktivní obchodování na burzách, je v prvé řadě naprosto seriózní byznys. Není to žádná hra, legrace, nebo krácení si dlouhé chvíle. Je to seriózní způsob obživy a takto se také na trading musíme připravit. Krok po kroku.


Stavíme byznys jménem trading II.

Minulý týden jsme se zaměřili na první dva důležité kroky nutné k tomu, abychom mohli začít budovat vlatní byznys jménem trading. Dnes se zaměříme na další důležité etapy, kterým by měla být věnována nemenší péče a pozornost.


Stavíme byznys jménem trading III

Minulý díl jsme zakončili krokem, ve kterém se v rámci stanoveného časového harmonogramu budeme snažit najít co nejvíce vhodných nástrojů pro náš osobní styl. Pokud tedy máme vymezený okruh těch nástrojů nebo systémů, které nás zaujaly nejvíce, můžeme pokročit dále.


Stavíme byznys jménem trading IV.

V našem seriálu jsme si již prošli několika důležitými kroky: výběrem technik, které nás oslovují a které jsme se rozhodli dále zkoumat, následujícím jemnějším výběrem toho nejzajímavějšího a testem robustnosti. Nyní přejdeme ke kroku stavby systému/systémů.


Stavíme byznys jménem trading V.

Na základě předešlých kroků ve stavbě našeho nového byznysu zvaného trading bychom měli mít v tomto bodě již hotovou obchodní strategii, připravenou k obchodování. Jedna strategie však ještě většinou nestačí – je třeba připravit celé portfolio strategií, což je přesně to, čemu se budeme věnovat dnes.


Stavíme byznys jménem trading VI. (ZÁVĚR)

V našem seriálu jsme již prošli všemi důležitými etapami – od hrubé představy toho, jakým směrem bychom se chtěli v budoucnu vydat až po stavbu komplexního portfolia za účelem diversifikace a větší „stability“ našeho byznysu. Dnes tedy pojďme seriál dokončit ještě několika důležitými souhrnnými body.


Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!

Zásady ochrany osobních údajů   Cookies na serveru Financnik.cz   Všeobecné smluvní podmínky užívání on-line kurzů

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Copyright 2018 © Financnik.cz - Developed by BlueCube.cz
Server Financnik.cz vydává a všechny služby provozuje Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.
Všechny články zde uveřejněné podléhají autorskému zákonu a jejich kopírování pouze se souhlasem autora.