Informace pro Elliottovy vlny: Kurz:
  • Obchodujeme Elliottovy vlny
    Poprvé v České republice, poprvé v českém jazyce coby kompletní kurz s následnou podporou. Naučte se obchodovat jakýkoliv trh i s více jak 70% pravděpodobností!
Průběžné analýzy:
  • ElliottEdge
    Pravidelná týdenní služba s podrobnou analýzou sedmi vybraných trhů z pohledu Elliottových vln. Každý trh je v rámci služby analyzován s konkrétní prognózou jaký je nejpravděpodobnější budoucí vývoj daného trhu.

Jak na...

Elliottovy vlny

Obchodujeme Elliottovy vlny I.

V dnešním prvním díle nového seriálu si představíme další z možných cest analýzy trhů a úspěšného obchodování. Představíme si fenomén zvaný Elliottovy vlny, kterým se od dnešního dne bude na našem serveru věnovat náš nový spolupracovník Petr Obešlo.


Obchodujeme Elliottovy vlny II.

V našem novém seriálu na téma obchodování Elliottových vln pokročíme zase o kousek vpřed a řekneme si něco více o takzvaných vzorech vln. Konkrétně dnes probereme dva nejčastější vlnové vzory – jeden pro trend a druhý pro korekce.


Obchodujeme Elliottovy vlny III. (příklady obchodů)

V předchozích dvou dílech jsme si uvedli nejzákladnější poučky Elliottovy teorie vln. V tomto pokračování se podíváme na příklad praktického využití teorie a na možnost realizování zisků.


Obchodujeme Elliottovy vlny IV. (zisky v intradenním obchodování)

V našich kurzech základů Obchodujeme Elliottovy vlny se mě vždy posluchači ptají, zda je možno používat Elliottovy vlny i pro intradenní obchodování. Odpověď je jednoduchá: Ano! Nejen, že lze používat Elliottovu teorii vln pro intradenní obchodování, ale dokonce tam má ještě o něco větší význam než u pozičních obchodů. Proč tomu tak je, si vysvětlíme v tomto článku, plus si ukážeme konkrétní situaci, kdy se v ID obchodování dalo vydělat nemálo $$$.


Obchodujeme Elliottovy vlny V (Elliott a korekce na pražské burze)

Řada lidí se v těchto dnech (11.6.2006) ptá, co se to děje na pražské burze cenných papírů. Investiční společnosti se snaží uklidňovat investory marketingovým chlácholením o tom, že jde o zákonitou, bezvýznamnou korekci. Někteří analytici jsou naopak velmi skeptičtí a tvrdí, že jde jen o začátek splasknutí předchozí investiční bubliny. Pokud se podíváme na první články z našeho seriálu Elliottovy vlny, určitě nás napadne, že Elliottova teorie vln by mohla být odpovědí na zmíněné nejistoty. Pojďme se tedy podívat na celkový graf indexu PX BCP Praha.


Obchodujeme Elliottovy vlny VI. (jak podstatně zvýšit úspěšnost obchodování technických formací)

Každý, kdo obchoduje klasické technické formace, se potýká se dvěma typickými problémy, které podstatně snižují ziskovost obchodování: 1) ne každá formace zafunguje tak, aby se na ní dalo vydělat, 2) pokud se formace rozvine do ziskového obchodu, nevíme, kdy z ní vystoupit, abychom z ní získali maximum. Dnešní článek vám napoví jak lze tyto problémy řešit pomocí Elliottových vln.


Obchodujeme Elliottovy vlny VII (Zpět v Praze – Index PX BCPP)

Dnes, 3. března 2007, se v době rozjitřených emocí vracíme na pražskou burzu. Dříve než se budeme zabývat současnou situací z pohledu Elliottovy teorie vln, je myslím čas podívat se zpět a vyhodnotit úspěšnost předchozí analýzy, uveřejněné v pátém článku našeho seriálu.


Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!

Zásady ochrany osobních údajů   Cookies na serveru Financnik.cz   Všeobecné smluvní podmínky užívání on-line kurzů

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Copyright 2018 © Financnik.cz - Developed by BlueCube.cz
Server Financnik.cz vydává a všechny služby provozuje Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.
Všechny články zde uveřejněné podléhají autorskému zákonu a jejich kopírování pouze se souhlasem autora.