Kurzy: základní navigace


Kurzy používání finančního softwaru

Trápíte se s programy určenými k obchodování na burze? Nedokážete se vyznat ve všech těch možnostech, nabídkách a funkcích? Nevíte si rady s instalací, daty a praktickým použitím? Rozumíme vám. Z vlastní zkušenosti víme, že přesně toto je věc, která trápí mnoho začínajících i mírně pokročilejších burzovních obchodníků. Proto jsme se rozhodli připravit pro vás vysoce specializované kurzy se zaměřením na nejpoužívanější obchodní software – kurzy, které zde bezesporu již velmi dlouhou dobu chyběly.

Proč kurzy používání finančního softwaru využít?

  • Zkušení lektoři-tradeři vám poradí se základní instalací i nastavením daného programu.
  • Kurzy používání softwaru mají formu on-line webinářů - probíranou látku můžete procházet vlastním tempem a kdykoliv se k ní vracet..
  • Dozvíte se, jak využívat program ryze prakticky, jaké funkce jsou důležité pro skutečné tradery.
  • Ušetříte mnoho času a vyhnete se ještě více potenciální frustraci.
  • Nebudete ztrácet čas učením se zbytečných a okrajových věcí – každý kurz je totiž koncipován s důrazem na čistou uživatelskou praxi.
  • Veškeré kurzy používání finančního softwaru jsou stavěny s přísným důrazem na dodržení standardu vysoké kvality kurzů serveru Finančník.cz.

Nabídka kurzů obchodování na burze:

(Klikněte na příslušný kurz pro zobrazení podrobností a ceny)

On-line kurz práce s programem Amibroker [podrobné informace]
Kurz Základy programování v jazyce Python [podrobné informace]
Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!

Zásady ochrany osobních údajů   Cookies na serveru Financnik.cz   Všeobecné smluvní podmínky užívání on-line kurzů

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Copyright 2018 © Financnik.cz - Developed by BlueCube.cz
Server Financnik.cz vydává a všechny služby provozuje Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.
Všechny články zde uveřejněné podléhají autorskému zákonu a jejich kopírování pouze se souhlasem autora.