Finančník e-shopEbooky Finančnik.cz

Kompletní průvodce psychologie obchodování
Naprosto první svého druhu v Čechách. Zcela nepostradatelná pro každého, kdo to myslí s obchodováním vážně. Napsaná zkušenými obchodníky. A samozřejmě v Češtině!
Psychologie obchodování je prakticky to, co každého obchodníka pálí nejvíce a s čím se potřebuje vypořádat zcela přednostně. Co vše se pod pojmem psychologie obchodování skrývá? Jak vyzrát na své emoce a stát se lepším a disciplinovanějším traderem? Jak správně chápat fungování trhů a úspěšný trading? To vše jsme se rozhodli v rozsáhlé publikaci obsáhnout.
Autorem ebooky je náš dlouholetý známý, obchodník s mnohaletou zkušeností žijící v USA - John Nowak. John je z velké části i našim mentorem a mnoho důležitého v obchodování i psychologii obchodování jsme se naučili přímo od něj. John je autorem několika článků na serveru www.financnik.cz na téma psychologie obchodování. Na publikaci jsme se pak podíleli v nemalé míře i my sami.
Podrobné info a obsah viz zde.

Burza srozumitelně: výběr trhu - komodity a ETF´s
Když jsme před několika lety přišli s unikátní ebookou Kompletní průvodce psychologie obchodování, netušili jsme, jak pozitivní ohlas tato ebooka bude mít. Jelikož nás zájem a ohlasy velmi potěšily, rozhodli jsme se v projektu ebook pokračovat - a dali si za cíl vytvořit sérii dalších publikací, s obecným tématem "BURZA SROZUMITELNĚ". Našim cílem samozřejmě i nadále zůstává poskytovat ebooky s vysokou užitnou hodnotou, přitom za rozumnou cenu pro každého, kdo to myslí s tradingem opravdu vážně.
První ze série ebook "Burza srozumitelně" tedy přichází. Jedná se o ebooku s názvem "Burza srozumitelně: výběr trhu - komodity a ETF´s", která by měla traderům na všech úrovních pomoci zodpovědět následující otázky: Jaké komoditní nebo ETF´s trhy si vybrat pro obchodování; Co vlastně komodity a ETF´s jsou, jak se orientovat v široké nabídce; Nejdůležitější kritéria výběru trhu; Jaké trhy si vybrat pro poziční a jaké pro intradenní obchodování; Jaká jsou specifika jednotlivých trhů a mnohem více!
Publikace je bohatě doplněna mnoha grafy a konkrétními ukázkami, praktickými odkazy na řadu důležitých internetových stránek, i řadou užitečných a praktických doporučení.
Podrobné info a obsah viz zde.

Burza srozumitelně: Money management a risk management
Money management a risk management jsou naprostým základem každého burzovního obchodníka. Pokud nerozumíme tomu, co to money managegemt a risk management je, nejsme připraveni dostatečně kontrolovat a řídit riziko na burze - přitom riziko je to jediné, co skutečně můžeme v tradingu řídit.
Proto jsme převážně pro začínající obchodníky připravili další do série ebook "Burza srozumitelně". V nové ebooce věnované tématu money managementu a risk managementu se mimo jiné dozvíte: Co vše spadá do pojmů "money management" a "risk management"; jak správně stanovit a rozložit obchodní kapitál; jak pracovat se stop-lossem; základy řízení pozice; jak na obchodování s více kontrakty; jak posuzovat robustnost systému; jaké kroky stanovit ke zlepšení v oblasti money managementu a risk managementu a mnohem více!
Publikace je určena převážně začínajícím traderům a je bohatě doplněna mnoha grafy a konkrétními ukázkam, i řadou užitečných a praktických doporučení.
Podrobné info a obsah viz zde.

Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!

Zásady ochrany osobních údajů   Cookies na serveru Financnik.cz   Všeobecné smluvní podmínky užívání on-line kurzů

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Copyright 2018 © Financnik.cz - Developed by BlueCube.cz
Server Financnik.cz vydává a všechny služby provozuje Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.
Všechny články zde uveřejněné podléhají autorskému zákonu a jejich kopírování pouze se souhlasem autora.