Archiv rubriky: Obchodní strategie

Rozhovor Petr S.: Zhodnocení 723% za dva roky

Na přelomu podzimu a zimy 2011 mě kontaktoval náš bývalý student spreadového komoditního obchodování, aby se podělil o své dosavadní zkušenosti a fantastický obchodní výkon za poslední dva roky. Příběh Petra mě natolik zaujal, že jsem požádal o rozhovor.

celý článek


AdaptradeBuilder 1.2 - nejrychlejší dostupný návrhář strategií současnosti

Minulý týden jsem se pokusil vysvětlit, co jsou to genetické algoritmy a jak s jejich využitím můžeme velmi rychle stavět automatické obchodní strategie. V dnešním článku se k tomuto tématu ještě jednou vrátím, abych představil doposud nejrychlejší a celkově velmi zajímavý nástroj, který je v tomto ohledu běžným traderům k dispozici.

celý článek


Aktualizované informace o systému FinWin

Na začátku letošního roku jsme se rozhodli začít veřejně vyučovat náš vlastní obchodní systém, který sami obchodujeme již řadu let. Systém FinWin vyvolal velmi mnoho pozitivních reakcí a zkušeností, což nás těší. Dnes bych rád popsal několik aktualizovaných informací, které se vyskytly v průběhu času díky dalším traderům.

celý článek


WoodieCCI - aktualizovaný překlad systému v PDF

Po dohodě s Woodiem jsme připravili český překlad aktualizované příručky obchodování dle WoodiesCCI systému. Příručka obsahuje aktualizované informace zejména týkající se obchodování patternů ZLR a VT.

celý článek


WoodiesCCI – kompletní český překlad systému v PDF

Po dohodě s Woodiem jsme na Finančníkovi připravili český překlad oficiálního dokumentu Základní patterny a termíny pro obchodování WoodiesCCI systému.

celý článek


Obchodní systém Triple Screen - komentáře praktického nasazení

Každý, kdo četl některou z knih Dr. Eldera, dobře zná pojem Triple Screen. Jde o kompletní obchodní systém postavený na jednoduchém principu, který lze s různými obměnami použít pro nejrůznější styly obchodování. V dnešním článku, který vznikl spojením řady zajímavých příspěvků obchodníka Libice publikovaných v diskuzním fóru, mohou nalézt inspiraci ti obchodníci, kteří si knihy Dr. Eldera přečetli a hledají další impuls k praktickému nasazení jeho obchodního systému.

celý článek


Profitující obchodní systém s třemi klouzavými průměry - systém B.O.A.

Již před delší dobou jsme čtenářům slíbili představit zde na našem serveru obchodování s pomocí trojitých klouzavých průměrů. Jelikož jsme navíc již delší dobu v kontaktu s velmi úspěšným obchodníkem trojitých klouzavých průměrů, požádali jsme tohoto dlouholetého veterána o bližší představení jeho vlastního způsobu úspěšného obchodování - o představení systému zvaném B.O.A. - nebo-li Breakout Approach.

celý článek


Obchodní systém Donchian 5&20

V nedávném článku o dvojitých klouzavých průměrech jsme slíbili, že se již brzy podíváme na obchodní systém Donchian 5&20. Jedná se o systém proslulého obchodníka Richarda Donchiana, který je dodnes považován za otce trendového obchodování (tak zvaného trend-followingu).

celý článekPraktické kurzy obchodování na burze serveru Financnik.cz

Maximálně praktická témata, bez zatěžování zbytečnými akademickými a nepraktickými informacemi. Jedinečné reference účastníků, profesionální přístup zkušených obchodníků.

On-line kurzy:

Aktuální termíny prezenčních kurzů:


Vyhledávání v článcích

Přímá cesta k informacím

Nejžhavější diskuse


Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!
Zásady ochrany osobních údajů   Cookies na serveru Financnik.cz   Všeobecné smluvní podmínky užívání on-line kurzů

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Copyright 2016 © Financnik.cz - Developed by BlueCube.cz
Server Financnik.cz vydává a všechny služby provozuje Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.
Všechny články zde uveřejněné podléhají autorskému zákonu a jejich kopírování pouze se souhlasem autora.